slide1_1 slide1_2 slide1_3 slide1_4

Dom zawsze w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Elektryk - usługi elektryczne

Projekt oświetlenia ulicznego i wykonanie

Fotowoltaika, projekt, montaż, nadzór

O firmie

Firma „ELMARKOWICZ” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest Michał Markowicz.

Naszym celem jest  jest rozwój i świadczenie usług o wysokiej jakości dostosowanych do bieżących wymagań rynkowych oraz ciągłe doskonalenie  świadczonych usług.

Rozwiązywanie problemów technicznych, budowa niezawodnych w funkcjonowaniu instalacji, terminowość, bezpieczeństwo oraz zadowolenie inwestora. Stosujemy zawsze niezawodne i nowoczesne metody. Korzystamy z najnowszych technologii.

W zakładce oferta znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszych usług oraz tego co możemy Państwu doradzić w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w Państwa Firmie czy domu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej firmy.

Projektowanie

projektowanie
Projekty elektryczne i elektroenergetyczne SN i nN

Wykonujemy projekty instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz sieci energetycznych i teletechnicznych. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, kosztorysów, uzyskiwaniem pozwoleń na budowę, uzgodnieniami  i koordynacji z innymi branżami oraz pracami typowo projektowymi.

Usługi wykonawcze

uslugi elektryk
Instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe

Wykonujemy  kompleksowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych i odgromowych. Duże doświadczenie jakie posiadamy w tym zakresie pozwala nam na podejmowanie coraz to nowszych wyzwań.  Przebudowujemy, rozbudowujemy, a także likwidujemy już istniejące.

Nadzór

nazdor kierownik
Kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych

Monitorujemy stan techniczny instalacji elektrycznych, teletechnicznych i odgromowych. Zajmujemy się wykonywaniem oględzin,  pomiarów okresowych i powykonawczych.  Sporządzany profesjonalne protokoły i zalecenia.

Kontakt

EL Markowicz
Michał Markowicz

„Usługi Projektowe i wykonawcze Elektryka
i Elektroenergetyka”

ul. Chłodna 44
23-400 Biłgoraj

Tel: 691 036 745

NIP: 9181958650

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. fb1  Dołącz do nas

Biuro projektowe