Usługi Projektowe i wykonawcze Elektryka i Elektroenergetyka

Witamy na naszej stronie

Każdy projekt, inwestycja wymaga solidnego przemyślenia i przeanalizowania pod niemal każdym względem. Biorąc pod uwagę, że projekt elektryczny jest jednym z pierwszych z pewnością potrzebny będzie projekt elektryczny wykonany solidnie z założeniami przedstawionymi przez Klienta.

Dlaczego my?

Jesteśmy nowatorską firmą, która projektuje i wykonuje na zlecenie zaprojektowane wcześniej rozwiązania elektryczne. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie zaprojektować niemal wszystko co związane jest z potrzebą zasilenia Państwa inwestycji w energię elektryczną.

Dodatkowo cechuje nas sumienność, terminowość. Zależy nam na pomyślnym przebiegu inwestycji i zadowoleniu Klienta.

Co zyskuje Klient?

Klient otrzymuje projekt, może skorzystać z opcji wykonania przez nasz wykwalifikowany personel a dodatkowo nasze prace obejmujemy nadzorem. Całość  w jednej firmie w przystępnej cenie.

Nawet najmniejsze prace i projekty

Działając w branży elektycznej projektowo-wykonawczej nie przebieramy w zleceniach. Podejmujemy pracę nad najmniejszymi zleceniami jak i tymi wymagającymi kilkutygodniowego nakładu pracy projektanta i wykonawców. Jeśli szukacie Państwo elektryka, usług elektrycznych to również będziemy w stanie wykonać zlecenie. Rozbudowę istniejących instalacji, instalacje kablowe, przed i za licznikowe i wiele innych.